Македонски | Shqip | English |

ZAKO Papagali

Се продава од: Aleksandar Вчера 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

600 ЕУР

Локација: Аеродром, Скопjе
Миленичиња : Птици
Продажба на Жако (Сив Афрички Папагал-Конго),во понуда имаме и кафези за истите..
Нема посетени огласи
Кон почеток