Македонски | Shqip | English |

Umetnicki sliki Liljana Ergic Erli

Се продава од: Aleksandar 20 јул. 09:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Аеродром, Скопjе
Slika 1
Liljana Ergic Erli A152 Kompozicija. Utrinsko budenje Tehnika. Maslo na platno Dimenzii 70x100cm so ramka 85x115cm Cena.700eur.
Slika 2
Liljana Ergic Erli A155 Kompozicija. Idila. Tehnika. Maslo na platno. Dimenzii. 80x60cm so ramka 94x75cm Cena.400eur.
Slika 3
Liljana Ergic Erli A151 Kompozicija. Konji vo bratstvo Tehnika.Akrilik na platno 100x80cm so ramka 120x100cm Cena.700eur.
Slika 4
Liljana Ergic Erli A153 Kompozicija. Podvoden svet Tehnika. Maslo na platno. Dimenzii. 80x100cm so ramka 93x113cm Cena.600eur.
Slika 5
Liljana Ergic Erli A154 Kompozicija. Ohridsko leto Tehnika. Maslo na platno. Dimenzii. 60x80cm so ramka 73x93cm cena. 400eur.
Нема посетени огласи
Кон почеток