Македонски | Shqip | English |

Vencanica od Kokev

Се продава од: NATALIJA 08 јун. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Локација: Аеродром, Скопjе
Производи : Женски
Продавам невестински фустан од Кокев, одговара на број 36-38 и висина од 165cm. Хемиско е веќе направено и венчаницата е како нова.
Нема посетени огласи
Кон почеток