Македонски | Shqip | English |

Boxing Muay Thai Gloves

Се продава од: Bojan Вчера 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Фитнес/Вежбање
Продавам кикбоксерски ( тајландски) ракавици 10 OZ чиста кожа , нарачани од Thailand , ниеднаш не се користени .
3500 денари ( цената е фиксна ).
Нема посетени огласи
Кон почеток