Македонски | Shqip | English |

MICHELIN GUMI

Се продава од: Бојан 16 јул. 09:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 МКД   7 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Гуми и Бандажи
Мишелин гуми половни 215/70 R16 (универзални)
ALL SEASON .Четири гуми за 4000 денари.
Нема посетени огласи
Кон почеток