Македонски | Shqip | English |

Audi S8 -04

Се продава од: Ali 04 авг. 04:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S8
Prodavam Audi S8 4.2 benzin + atestiran plin kolata e vo top sostojba moze da se vidi
potrosnja ima 15 litra plin na 100 km
servisirano
moze zamena i so vasa doplata i so moja doplata
tel : 071 920 151
imam i bmw 520 d god 2006 koj e interesiran neka se javi
Нема посетени огласи
Кон почеток