Македонски | Shqip | English |

Mazda CX-7 AWD mozna zamena

Се продава од: Sasko Daev 20 јул. 23:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 999 ЕУР   17 500 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: CX-7
Mazda CX7 AWD 2010 god
Prv Sopstvenik
Ful oprema
Koza , soncev krov ,Navigacija ,BOSE soraund systen fabricka kuka ,senzori napred ,kamera nazad
Posebno zimski gumi so Al.Bandashi 18 ‘ Letni gumi so original Bandashi 19”
Servisna istorija
Servisisirana postojano vo Mazda servis
154009 km

Perfektno vozilo
Dizel 2.2
Нема посетени огласи
Кон почеток