Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 200

Се продава од: Mile Вчера 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.640 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 ЕУР   2 900 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Mercedesot e vo dobra sostojba i ima registracija do oktomvri 2019
Нема посетени огласи
Кон почеток