Македонски | Shqip | English |

Renault Laguna 1.9 -07

Се продава од: Dejan Вчера 04:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 990 ЕУР   3 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Laguna
Renault Laguna 1.9 dci
km 240.000
godina 2007
kolata se naogja vo Skopje
potroshuvacka 5 litri
menuvac 6 brzini
full oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток