Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN stan vo nas. Aerodrom 40-56m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: UNICON Денес 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Површина: 1 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Се продаваат нови станови, двособен, во нас. Аеродром, со следните карактеристики:

>>>DVOSOBEN МОДЕЛ 1:<<<
• Квадратура - има повеќе слободни станови од овој модел, со квадратури од 40-56 м2, на различни катови;
• Ориентација - југозапад


>>>DVOSOBEN МОДЕЛ 2:<<<
• Квадратура - има повеќе слободни станови од овој модел, со квадратури од 40-56 м2, на различни катови;
• Ориентација - северозапад


>>>DVOSOBEN МОДЕЛ 3:<<<
• Квадратура - има повеќе слободни станови од овој модел, со квадратури од 40-56 м2, на различни катови;
• Ориентација - североисток


Контакт:
Марија Рафаиловска
Тел. +389 (071) 276 644
Email. [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток