Македонски | Shqip | English |

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

Оглас од претпријатие. Се продава од: Еdi-em 14 авг. 15:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

40 ЕУР

Локација: Арачиново, Скопjе
Услуги : Занаетчии
Bojna montim parmaka per shkal,terasa,balkone-franqeze,parapete ene galerij. cmimet jon pi25-100 evro.mbi 12 m apim ljirim. punojna kit maqedonijn ene maljin e zi .
Нема посетени огласи
Кон почеток