Македонски | Shqip | English |

AUDI S6 4.2 QUATTRO

Се продава од: Martin 06 мај 19:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S6
AUDITO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO ATEST PLIN I NAJ FULL OPREMA BEZ MANI PERFEKTNA MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA
Нема посетени огласи
Кон почеток