Македонски | Shqip | English |

AUDI S6 V8 4.2 QUTTRO

Се продава од: martin 10 авг. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S6
EDINSTVENO VO MAKEDONIKA KOMPLETNO SREDENO BEZ MANI ATEST PLIN SO FULL OPREMA
Нема посетени огласи
Кон почеток