Македонски | Shqip | English |

Peugeot Partner

Се продава од: Omet 07 авг. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.170 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 ЕУР   1 300 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: Partner
Kolata e vo dobra sostoj reg cela god 2 novi gumi servis praen rebrast vodna pumpa zategac lamela prednica smeneta pali vozi
Нема посетени огласи
Кон почеток