Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI

Се продава од: Sheki 21 авг. 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.030 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
mnogu ubav golf so naj baraniot motor 1.9 TDI spusten so ubavi bandasi i raboti kako saat cenata povolna za kesh samo.
Нема посетени огласи
Кон почеток