Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Се продава од: Samirr Вчера 02:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Бутел, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Se prodava Passat 2.5tdi v6 karavan automatic High line, so original 257000km so servisna kniska, clima tronik ladi perfect, greaci na sedista, elek stakla, 4novi gumi, atestirani stakla, kolata e vo top sostojba moze Zamena so moja doplata ili vasa inf 070444491
Нема посетени огласи
Кон почеток