Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Butel 2

Се продава од: Darko Вчера 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

130 000 ЕУР

Број на соби: 7
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Централно
Локација: Бутел, Скопjе
Kuka na dva Sprata, so dve garazi, dve mesta za parkiranje vo dvorot so loznica. Kukata ima dva vleza, sedum Sobi vkupno.
Нема посетени огласи
Кон почеток