Македонски | Shqip | English |

Ekonomicni stanovi naselba Radisani prv vlez

Се продава од: Viktor Вчера 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

590 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ул. Петко Јанчевски бр. 40
Површина: 80 m2
Локација: Бутел, Скопjе
Останаа уште 2 станови со следната квадратура:

- I кат, станбен простор 80м2 + 2 тераси;

- III кат, стан со површина од 97м2 +2 тераси(компет наместен со мебел и кујна);

Становите се практични, со функционален распоред, од ходник се влегува во секоја соба. Економични се за одржување.

Објектот располага и со ПРИЗЕМЈЕ, деловен простор (2 локали) лесно пренаменлив во станбен простор (квадратура 80м2);* Секој спрат е засебен стан, со посебни саати за електрична енергија,
* Има инсталирано парно,
* Објектот располага со дворно место, целосно оградено,
* Објектот е со приземје + 4 ката,- чист имотен лист,
- платени сите сметки,
- становите се веднаш вселиви,

ИНФО:
Секој спрат/стан има: по 3 спални кои излегуваат на тераса, 1 дневна и по 2 купатила.

Терасите се продаваат по 50% од вредноста на цената.
Гаражите се продаваат посебно и цената за нив е по договор.

071/232-195 - ВИКТОР
072/233-303

СТАНОВИ И ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО РАДИШАНИ
STANOVI I DELOVEN PROSTOR VO RADISANI. stanovi vo radisani, radishani, prodazba na stanovi,
Нема посетени огласи
Кон почеток