Македонски | Shqip | English |

Bubnevi Roland 5

Се продава од: robert Вчера 21:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 3.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Локација: Чаир, Скопjе
Инструменти : Тапани и Ударала
Ptodavam bubnevi Roland td 5 si dve masini roland 5 i roland 7 dve masini
Нема посетени огласи
Кон почеток