Македонски | Shqip | English |

Audi A6 s line 2.5 dizel 163ps -01

Се продава од: riki 12 фев. 18:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР   3 900 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Чаир, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S6
Kolata e super sostojba za po vise info tel.
Нема посетени огласи
Кон почеток