Македонски | Shqip | English |

BMW 530 xd euro 6

Се продава од: imer 17 авг. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

26 999 ЕУР

Година: 2014
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Чаир, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
odrzhuvano vo mkar skopje bes zameni
Нема посетени огласи
Кон почеток