Македонски | Shqip | English |

Opel Astra

Се продава од: Aaa Денес 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 100 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Чаир, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Qq Opel Astra
Нема посетени огласи
Кон почеток