Македонски | Shqip | English |

KUKA VO GAZIBABA OPSTINA CAIR

Се продава од: AutoGeneva 03 мар. 01:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

95 000 ЕУР

Број на соби: 7
Адреса: 7MA ALBANSKA BRIGADA
Површина: 100 m2
Број на спратови: 4 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Шпорет / Камин, Реновиран
Греење: Струја
Локација: Чаир, Скопjе
Kuka 220 m2 netto + 60m2 dvorot

Za podetalni info. Javi se na ovoj broj: 070 666 401
Нема посетени огласи
Кон почеток