Македонски | Shqip | English |

Shtepi ne Gazibabe 120m2

Се продава од: Vullnet Вчера 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

29 700 ЕУР   33 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Друго
Локација: Чаир, Скопjе
Shitet shtepi ne lagjen Gazibabe, Cair. Shtepia esht 120m2, ka 4 dhoma dhe 2 podruma. Ka oborr me siperfaqe 40 m2. Vetem per bleres serioz 075333661
Нема посетени огласи
Кон почеток