Македонски | Shqip | English |

Stan od 52m2 vo Topansko Pole

Се продава од: Andrej_J 23 авг. 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Никола Малешевски
Површина: 52 m2
Локација: Чаир, Скопjе
Се продава стан од 52 m2 во Топанско Поле, целосно наместен, со нов мебел и апарати. Распоред: ходник, бања, дневна соба, кујна и трпезарија, спална соба, балкон. Вкупна квадратура 52 m2 + подрум 8 m2. На мирно и лесно пристапно место.

Контакт: 072 212 107
Нема посетени огласи
Кон почеток