Македонски | Shqip | English |

Stan od 70m2 so imoten list

Се продава од: Ferat Вчера 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Површина: 70 m2
Локација: Чаир, Скопjе
Stara skopska carshija
Нема посетени огласи
Кон почеток