Македонски | Shqip | English |

Taxi Services Taksi Prevoz Halkidiki Kasandra

Оглас од претпријатие. Се продава од: Angel - BTS Logistic Skopje Вчера 03:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Услуги : Транспорт/Превоз и Ископ
МК 🇲🇰
Такси Превоз

ТРАНСФЕР 🚖 СКОПЈЕ
☀️ ХАЛКИДИКИ 🏊 КАСАНДРА 🌊 1 КРАК
НЕА МОДАЊА. НЕА ПОТИДЕА. НЕА ФОКЕА. НЕА СКИОНИ. АФИТОС. ПОЛИХРОНО. ПЕФКОХОРИ. САНИ. СВИРИ. МОЛЕС КАЛИВЕС. ЛУТРА.

Цени од : 100, 110, 120 💶 ✔️
Зависно од Дестинација
СО ВКЛУЧЕНИ ПАТАРИНИ - ВИНЕТКИ
БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ !!!!!!

Доколку се враќате во истиот ден од вашата дестинација Враќањето се наплаќа половично 50% попуст

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА
Можете да контактирате со НАС и на:
VIBER или WHAT'S APP 24/7
📲 Ангел 071/271-591

FACEBOOK страна :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/ENG 🇬🇧
TAXI SERVICES

TRANSFER 🚖 SKOPJE
☀️ HALKIDIKI 🏊 KASSANDRA 🌊 1 FINGER
NEA MOUDANIA. NEA POTIDEA. NEA FOKEA. NEA SKIONI. AFFITOS. POLICHRONO. PEFKOCHORI. SANI. SIVIRI. MOLES KALIVES.

Price from : 100 , 110 , 120 € 💶 ✔️
Depending of Destination
Whit pay tools / vignette included...
Prices per vehicle max 4 persons...

IF YOU ARE RETURNING IN THE SAME DAY... RETURNS IS 50% DISCOUNT

FOR MORE INFORMATION AND CORPORATE
YOU CAN CONTACT US BY
VIBER or WHAT'S APP 24/7
📲 Angel 0038971271591

FACEBOOK PAGE :
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/

Facebook page

Нема посетени огласи
Кон почеток