Македонски | Shqip | English |

Bunda od vizon

Се продава од: Mirjana Вчера 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Локација: Центар, Скопjе
Производи : Женски
Prodavam bunda od vizon golemina 42, nenosena , 4 shubari od razlicno prirodno krzno, 2 kuni i 1 polarna lisica za okolu vrat. Cena po dogovor. Poveke informacii na tel.070 502 910
Нема посетени огласи
Кон почеток