Македонски | Shqip | English |

ROLERKI ODLICNO SOCUVANI br. 37-40

Се продава од: Igor 12 јул. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 МКД

Локација: Центар, Скопjе
Опрема : Ролерки и Скејтборди
Rolerkite se mnogu malku koristeni i se odlicno zacuvani.
Rolerkite se so regulacija za broj od 37 do 40.
Нема посетени огласи
Кон почеток