Македонски | Shqip | English |

AUDI S5

Се продава од: Kristijan 09 септ. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

27 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S5
Prv gazda, 4.2 450ks, vo odllicna sostojba bez mani, full oprema,servisna kniska.
Moze i zamena za pomalo vozilo so vasa doplata

Kristijan 078/387-797
Нема посетени огласи
Кон почеток