Македонски | Shqip | English |

Range Rover Sport 3.6 TDV8 Full Oprema Godina -08

Се продава од: Ace 14 јун. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Land Rover
Модел: Range Rover Sport
Prodavam Land Rover Range Rover Sport 3.6 TDV8 Godina 2008 So Full Oprema Uvezeno od (CH) 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Svajcarija 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 So Servisna Kniska Servisirano Komplet So 2 Kluca So Novi Gumi Voziloto e Vo Mnogu Dobra Sostojba. ZA POVEKE INFORMACI PREKU TELEFON 070 511 482 ================================== REGISTRIRANO NA MK TABLICI CELA GODINA SO ZELEN KARTON DO 04.2020
Нема посетени огласи
Кон почеток