Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E350 -16 SO 55000KM KAKO NOV

Се продава од: Mercedes 16 септ. 21:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

58 000 ЕУР

Година: 2016
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 55 000 - 59 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 350
MERCEDES E350 2016GOD SO 55000KM KAKO NOV,OD PRV GAZDA NE UVEZUVAN SO FULL OPREMA,SERVISIRAN VO OVLASTEN SERVIS NA MERCEDES.....
Нема посетени огласи
Кон почеток