Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 105 Hp- Highline

Се продава од: Igor 14 авг. 15:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 20.610 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 500 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 60 000 - 64 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava Golf 6 105 Hp- Highline.
Prv sopstvenik. Redovno servisiran.
Odlicno socuvan.
63,000 Km.
9,500 EUR
Telefon za kontakt 075-487-786
Нема посетени огласи
Кон почеток