Македонски | Shqip | English |

Nov kompletno namesten stan vo Centar

Оглас од претпријатие. Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 14 авг. 15:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 48 m2
За живеалиштето: Нова градба, Наместен
Локација: Центар, Скопjе
Се продава новоградба на стан комплетно уреден со модерен мебел. 31м2+17м2 галерија. Станот има посебан спална соба, дневна со трепезарија и кујна, и две купатила. Станот се наоѓа во близина на Црногорска амбасада. Се продава заедно со гаража вклучено во цената.
Евидентен број 33416
Нема посетени огласи
Кон почеток