Македонски | Shqip | English |

Stanovi od 39 do 120 m2

Се продава од: Barbaros Вчера 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 39 m2
Локација: Центар, Скопjе
Eksklusivno gradba pozadi univerzalna do zur market.imame stanovi 39 m2 49m2 co edna spalna i 55-62 m2 co 2 spalni.Visoko kvalitetno gradba.
Нема посетени огласи
Кон почеток