Македонски | Shqip | English |

JUNICA SIMENTALKA

Се продава од: Sande 05 јул. 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Чучер Сандево, Скопjе
Se prodava junica simentanlka,so tezina okolu 350 kg.
Cena po dogovor.
Tell za kontakt: 071/481/664
Нема посетени огласи
Кон почеток