Македонски | Shqip | English |

Audi S3 1.9tdi - 99

Се продава од: Audi 09 мар. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 750 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Чучер Сандево, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S3
Audi S3 1.9tdi edinstven vo makedonia so servis registriran 150ps full oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток