Македонски | Shqip | English |

Vivax klimi 3.5 i 5.5 kW

Се продава од: Klima Вчера 02:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Vivax
Модел: Drug model
Prodavam klimi Vivax 3.5 kWh i 5.5 kWh.
Modeli:
ACP-18CH50AEQI R32
ACP-12CH35AEQI R32

3.5kW-16.000
5.5kW- 25.000 denari
KLimite se so garancija
Нема посетени огласи
Кон почеток