Македонски | Shqip | English |

Audi S8 -98

Се продава од: dragan 30 ноем. 18:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.200 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 399 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S8
prodavam audi8 full oprema,aluminiumski felni,koza,elektronika na prozori,na sedishta,greaci na sedishta-retrovizori,bord,zavesi,klimatronik s-line 2.5 -110 kw TDI..ITNO!!! bez zameni 078 401 425
Нема посетени огласи
Кон почеток