Македонски | Shqip | English |

NISSAN QASHQAI TEKNA 2.0

Се продава од: Zoran Milevski 17 авг. 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 000 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Qashqai
Возилото е во одлична состојба, редовно сервисирано, увезено од Швајцарија со 11.300 КМ во 2011 год. Во МК само еден власник.
Највисоко ниво на опрема, навигација, сончев кров, CVT автоматски менувач со 6 брзини, 2х4, 4х4, 4х4LO, Ксенон светла, Камера за паркирање назад, 6 ЦД чаргер, Дуал зона клима, Безконтактно палење и заклучување, кожен салон, автоматски светла и брисачи, греачи на предни седишта и друго
Нема посетени огласи
Кон почеток