Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7 dti

Се продава од: vlatko 04 септ. 22:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
opel astra 1.7 dti isuzu 2001 kolata ne e od uvoz jas sum vtor gazda reg do 31.12.2019 kolata e vo perfektna sostoj a klima ladi perfektno so kolata sleduvaat cetiri zimski gumi so bandasi ima napraveno i golem i mal servis BEZ ZAMENI
Нема посетени огласи
Кон почеток