Македонски | Shqip | English |

SEAT ALHAMBRA 1,9 TDI 2004

Се продава од: Seat 14 авг. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Alhambra
Alhamrata e vo mnogu dobra sostojba so 7 sedista
Нема посетени огласи
Кон почеток