Македонски | Shqip | English |

TOYOTA RAV 4 2.0 D4D

Се продава од: Љупчо Вчера 08:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 350 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: RAV 4
ВОЗИЛОТО Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. МОЖЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ВО БИЛО КОЈ СЕРВИС ПО ВАШ ИЗБОР. ОД ОПРЕМА ПОСЕДУВА:
КЛИМА УРЕД
ЕЛЕКТРОНСКИ РЕТРОВИЗОРИ
ГРЕАЧ ВО РЕТРОВИЗОРИ
АНАТОМСКИ СЕДИШТА
МАГЛЕНКИ
ПРИСТАП ДО БАГАЖЕН ПРОСТОР ОД ЗАДНА КЛУПА
СИСТЕМ ЗА БЕЗБЕДНОСТ ПРИ ПРОЛИЗГУВАЊЕ
АБС + ЕСП
ЦЕНТРАЛНА БРАВА
ДАЛЕЧИНСКО ОТКЛУЧУВАЊЕ
КОЖЕН ВОЛАН
ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
БОРД КОМЈУТЕР
ЈАВЕТЕ СЕ ЌЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ
Возилото е регистрирано до СЕПТЕМВРИ 2020та и има годишен зелен картон.
замена е можна само со Ваша доплата, по реални цени
Нема посетени огласи
Кон почеток