Македонски | Shqip | English |

Usluga Kran so Korpa do 27 metri visina

Оглас од претпријатие. Се продава од: DOZNA dooel 15 септ. 22:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Atego
Вршиме секаква услуга за работа на висина:
- Чистење Прозори и фасади
- Вградување и поправка на Олуци
- Кастрење и сечење на дрва
- Монтажа и поправка на покриви
И се што се работи на висина
Нема посетени огласи
Кон почеток