Македонски | Shqip | English |

Baraka vo naselba Zelezara

Се продава од: Borka Вчера 21:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Prodavam baraka vo naselba zelezara 68 m2,so dvor 180m2,podium i garaza
Нема посетени огласи
Кон почеток