Македонски | Shqip | English |

KUKA VO CENTO

Се продава од: Dijana Ilieva 13 јун. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Јужноморавски бригади 40а
Површина: 140 m2
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Струја
Локација: Гази Баба, Скопjе
Се продава куќа во Ченто,143 м2,цврста градба,со добра изолација,мошне светла и пријатна за живеење.Има 2 спални соби со бања на кат,гостинско WC на приземје,кујна 18м2 и салон од 49м2.Градба завршена 2000 год. реновирана 2010..Има подрумски простории од 49m2,дворно место од 350 m2.Поседува имотен лист, легализирана.
Нема посетени огласи
Кон почеток