Македонски | Shqip | English |

Odgleduvacnica za Maltezer i Bichоn Frise

Се продава од: оливер Денес 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Миленичиња : Кучиња
Нашата одгледувачница постои од 1995 година и одгледуваме малтезери и бишони кои ги добивате прочистени од паразити,вакцинирани,чип,пасош со педигре.
Не постојат МИНИ, средни или големи малтезери туку постојат кутриња со карактеристики соодветни на својата раса од 3-4 кг ФЦИ стандард за кои добивате педигре,
Бубамак...единствената регистрирана одгледувачница во МК за мaltese i bichon frise.

Нема посетени огласи
Кон почеток