Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.5

Се продава од: Goran Dobrevski Вчера 03:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Odlichno sochuvan,automatic,redovno servisiran,
Нема посетени огласи
Кон почеток