Македонски | Shqip | English |

Audi A6 sline

Се продава од: Audis6 01 мај 23:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S6
Kolata momentalno se naoga u oslo
Redovno servisirano maksimalno socuvana
Realna kilometraza
Samo za seriozni musteri za povise informaci 070479313
Odgovaram i na wetsap viber ...
0038970479313
Vw eos 2007 tdi redovno servisirana poseduva servisna kniska registrirana so zelen karton na mk tabli novi gumi nema ni edna naj mala grebatinka kolata e maksimalno socuvana vredi da se vidi
Ot opremata poseduva sve
070479313
Нема посетени огласи
Кон почеток