Македонски | Shqip | English |

AUDI S8

Се продава од: СТЕФАН 06 дек. 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 500 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S8
Se prodava AUDI S8, benzin, automatik, 5204cm3, 331kw, prva registracija 10/2009, pominati 153.000 km, ne uvezuvan, VO ODLICNA SOSTOJBA
- kontakt: 070 369 082, Stefan
Нема посетени огласи
Кон почеток